День 22 січня був би в нашій історії епохальним, коли
б його проведено розумно і консеквентно. А то злучилися українці усіх земель в одно велике, яке могло світові заімпонувати, але осталися замість одної, чого вимагала консеквенція і логіка - дві окремі влади, два окремі уряди,
з котрих один тягнув вісьта, другий гайта..